Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwałki 1:1

177565249 3908576102555647 2252791532192649739 n

Chojnice

W meczu 29. kolejki eWinner II ligi, Wigry Suwałki zremisowały w wyjazdowym spotkaniu z Chojniczanką Chojnice 1:1. Bramkę dla biało-niebieskich w tym spotkaniu zdobył Cezary Sauczek w 10. minucie.

Na spotkanie z Chojniczanką, Wigry wyjeżdżały w zmienionym składzie. Zabrakło m.in Kamila Adamka, Martina Dobrotki, Michała Ozgi i Adriana Karankiewicza, którzy leczą kontuzje. W rezultacie Wigry musiały zagrać w nieco młodszym składzie. W suwalskim zespole do gry przystąpiło 4 zawodników z rocznika 98 oraz czterech młodzieżowców.

Pierwszy gol padł w 10. minucie spotkania. Cezary Sauczek wykorzystał podanie Bartłomieja Babiarza i lobem pokonał bramkarza Chojniczanki. Zaraz przed końcem pierwszej połowy gospodarze wykorzystali rzut wolny, jaki za sfaulowanie ich zawodnika podyktował sędzia i wyrównali wynik spotkania na 1:1.

Pomimo determinacji biało-niebieskich do zdobycia jeszcze jednej bramki, mecz zakończył się remisem i obie drużyny musiały podzielić się punktami.

Kolejny mecz już w najbliższą środę (28.04). Wigry zagrają na Zarzeczu ze Stalą Rzeszów.