Remis Mazura, Mamry ze skromnym zwycięstwem

pilka nozna

(zdj. ilustracyjne)

Ełk/Giżycko

W sobotę (17.04.21) odbyła się 24. kolejka rozgrywek For Bet IV ligi. Na własnym stadionie Mazur Ełk podejmował ekipę Motora Lubawa. Było to bardzo wyrównane spotkanie, ale to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie dokładnie w 32. minucie spotkania. Mazur musiał długo czekać na bramkę wyrównująca, bo aż do 88. minuty, a jej autorem był Stawiecki. Mazur aktualnie zajmuje 12-te miejsce w tabeli For Bet IV ligi.

W innym sobotnim spotkaniu lider rozgrywek Mamry Giżycko mierzył się na własnym stadionie z Granicą Kętrzyn. Ten mecz także należał do tych bardziej wyrównanych i spokojniejszych.

Obie ekipy miały swoje sytuacje, ale jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, a dokładnie w 69. minucie bramkarza gości pokonał Paweł Dymiński.

Mamry już prowadzenia nie oddały do samego końca i tym samym mecz zakończył się wynikiem 1:0. Dzięki tej wygranej Mamry umacniają się na pozycji lidera For Bet IV ligi.