Trener Znicza: „Przegrywamy z lepszym rywalem”

pilka nozna boisko

(zdj. ilustracyjne)

Urszulin

Kolejna przegrana Znicza Biała Piska. Tym razem podopieczni trenera Ryszarda Borkowskiego wybrali się do Urszulina, gdzie mierzyli się z drużyną Legii II Warszawa.

Mecz należał do tych wyrównanych i – gdy już wydawało się, że 1. połowa spotkania zakończy się wynikiem bezbramkowym – w 41. minucie gospodarze strzelili na 1:0. Po zmianie stron zawodnicy z Warszawy bardzo szybko, bo już w 48. minucie podwyższyli swoje prowadzenie na 2:0.

Znicz cały czas próbował doskoczyć do rywala, ale bez skutku. W 70. minucie, po kolejnej kontrze przeprowadzonej przez piłkarzy Legii, Znicz stracił 3. gola w tym spotkaniu.

W 90. minucie honorowym trafieniem popisał się Bartosz Giełażyn, tym samym mecz skończył się wygraną Legii II Warszawa 3:1.

– Było to ciężkie spotkanie, ale musimy szybko o nim zapomnieć i myśleć o następnym meczu – mówił Radiu 5 po meczu trener Znicza Ryszard Borkowski.

Po tym spotkaniu Znicz spadł na 5. miejsce w tabeli III ligi, natomiast Legia plasuje się na 8. miejscu.