Dobra passa Mazura przerwana

pilka nozna boisko

(zdj. ilustracyjne)

Ełk

Dobra passa Mazura przerwana. W 27. kolejce spotkań rozgrywek forBET IV ligi Mazur Ełk na własnym stadionie podejmował wicelidera Mrągowię Mrągowo.

Mazur od początku spotkania mocno opierał się faworyzowanej Mrągowii i udawało się to przez bardzo długo.

W pierwszej połowie Mazur stworzył sobie bardzo dobrą sytuację, której nie wykorzystał.

Przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę drugą żółtą, i co za tym idzie, czerwoną kartkę otrzymał Wielgat i od tej chwili ełczanie musieli grać w 10-tkę.

W 65. minucie spotkania goście wyszli na prowadzenie za sprawą Baha. Mazur próbował doprowadzić do wyrównania, ale bezskutecznie.

Dwanaście minut później na 0:2 podwyższył Barszczewski i tym samym ustalił wynik spotkania.

– Dziś Mrągowia była lepsza, ale my nie możemy się poddawać i musimy grać dalej – mówił trener Mazura Paweł Sobolewski.

Po tym spotkaniu Mazur nadal zajmuje 12. miejsce w tabeli IV ligi z dorobkiem 33  punktów.