pilka nozna

region

Za nami 29. kolejka spotkań w ramach rozgrywek ForBet IV ligi.

W sobotnie (22.05) popołudnie na stadionie w Ełku lokalny Mazur podejmował drużynę Tęczy Biskupiec.

Piłkarze gości od początku atakowali, co zaowocowało bramką już w 13. minucie spotkania. Zawodnicy Mazura nie poddali się i doprowadzili do remisu – za sprawą gola Wiktorzaka w 36. minucie i zrobiło się 1:1 i przy takim wyniku piłkarze schodzili do szatni.

W drugiej części spotkania goście w 70. minucie znów wyszli na prowadzenie, jednak gospodarze wyrównali 7 minut później, a dokładnie Berezovskyi, i na tablicy widniał już wynik 2:2.

– Tęcza postawiła ciężkie warunki, dlatego ten remis jest zadowalający – mówi Paweł Sobolewski, trener Mazura.

Po tym spotkaniu Mazur zajmuje 12. miejsce w tabeli IV Ligi.

W innym spotkaniu aktualny lider rozgrywek Mamry Giżycko na własnym boisku gościł drużynę Stomilu II Olsztyn. Od początku to gospodarze stawiali warunki i pewnie wygrali aż 6:0. Trzykrotnie na listę strzelców wpisał się 18-letni Krystian Sadocha, a po jednym trafieniu dołożyli Paweł Drażba, Michał Świderski i Arkadiusz Mroczkowski.

Do zakończenia rozgrywek pozostało 5 kolejek. Mamry, które nadal pozostają liderem, wciąż mają 7 punktów przewagi nad Mrągowią Mrągowo.