Remis w meczu na szczycie

boisko mecz pilka nozna uniwersalne e1494823269650

W szlagierze 28. kolejki rozgrywek For Bet IV ligi wicelider Mrągowia Mrągowo gościła u siebie lidera Mamry Giżycko.

Mecz od początku zapowiadał emocje i walkę z obu stron. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, w 40. minucie Paweł Drażba pokonał bramkarza gospodarzy.

Niecałe dwie minuty później ten sam zawodnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców i do przerwy Mamry prowadziły już 2:0.

Druga połowa zaczęła się bardzo nerwowo. W 50-tej minucie po faulu w polu karnym gospodarze otrzymali rzut karny, którego zamienili na gola i zrobiło się 1:2.

W dalszej części spotkania obie drużyny miały swoje szanse, ale to Mrągowia doszła do głosu w 82-giej minucie i doprowadziła do wyrównania ustalając tym samym wynik spotkania.

Mrągowia Mrągowo – Mamry Giżycko 2:2.

W tabeli bez zmian. Liderem nadal są Mamry z siedmopunktową przewagą nad drugą Mrągowią. Przypomnijmy – do końca sezonu pozostało sześć kolejek.