(zdj. ilustracyjne)

Biała Piska

W sobotnie (22.05) popołudnie na stadionie w Białej Piskiej, Znicz podejmował drużynę Legii II Warszawa.

Podopieczni trenera Ryszarda Borkowskiego mając jeszcze w głowie pogrom z zeszłej kolejki, chcieli zmazać plamę i powalczyć o punkty z mocną ekipą z Warszawy.

Niestety, od początku to Legia stawiała warunki, co zaowocowało trafieniem dla gości już w 4. minucie spotkania. Znicz próbował wyrównać w pierwszej części spotkania, ale bezskutecznie. Udało się to na początku drugiej połowy. Mateusz Furman technicznym strzałem po ziemi z rzutu wolnego pokonał bramkarza rywali, doprowadzając tym samym do remisu. Niestety, piłkarze z Białej Piskiej nie cieszyli się tym zbyt długo, bo już 5 minut po wyrównaniu goście strzelili drugą bramkę i wyszli na prowadzenie. Gdy wydawało się już, że to Legia wygra to spotkanie, w końcówce meczu Łukasz Kuśnierz doprowadził do wyrównania i tym samym ustalił wynik spotkania Znicz Biała Piska – Legia II Warszawa na 2:2.

Po tym meczu Znicz zajmuje 7. miejsce w tabeli III ligi.