Mazur idzie jak burza, Mamry gromią Warmię

pilka nozna mecz

region

Czas na podsumowanie przedostatniej kolejki ForBet IV ligi.

W sobotnie (12.06) popołudnie na stadionie miejskim w Ełku, miejscowy Mazur podejmował drużynę Błękitnych Pasym.

Spotkanie od samego początku mogło się podobać, zwłaszcza sympatykom ekipy z Ełku. Piłkarze Mazura strzelanie bramek rozpoczęli od 25. minuty, gdy na listę strzelców wpisał się Stawiecki. Niespełna 3 minuty później na 2:0 podwyższył Gosiewski i przy takim wyniku piłkarze zeszli do szatni. W drugiej połowie na bramki musieliśmy czekać aż do 73. minuty, kiedy to Berezovkyi podwyższył na 3:0, a wynik na 4:0 w 83. minucie ustalił Lewandowski.

Mazur Ełk – Błękitni Pasym 4:0.

Dzięki tej wygranej Mazur zapewnił sobie utrzymanie w IV lidze na następny sezon. Do końca rozgrywek pozostała już tylko 1 kolejka, w której Mazur zmierzy się na wyjeździe z Jeziorakiem Iława. To spotkanie w sobotę 19 czerwca o 17.00.

W innym spotkaniu IV ligi aktualny lider Mamry Giżycko rozgromił na własnym boisku drużynę Warmii Olsztyn aż 5:2.

Ulewny deszcz nie przeszkodził piłkarzom z Giżycka w pięknym stylu pożegnać się z kibicami. Przypomnijmy, że był to ostatni mecz „Gieksy” na własnym stadionie w ramach IV ligi, gdyż od następnego sezonu będą oni występować już szczebel wyżej, czyli w III lidze.

Ostatni mecz w sezonie piłkarze znad Niegocina zagrają na wyjeździe z Błękitnymi Pasym. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00.