Znicz przegrywa na własnym boisku

g

Znicz Biała Piska - Legionovia Legionowo (zdj. Facebook)

Biała Piska

Wysoka porażka Znicza. W ramach 33. kolejki spotkań III ligi Znicz Biała Piska podejmował na własnym stadionie drużynę Legionovii Legionowo.

W poprzednim spotkaniu obu ekip minimalnie lepsza okazała się ekipa z Legionowa, wygrywając 3:2. Tym razem było zupełnie inaczej.

Pierwsza bramka padła już w 8. minucie, a jej autorem był Daniel Choroś z Legionowa. 10 minut później na 0:2 podwyższył Marcin Kluska.

Piłkarze Znicza zdołali złapać kontakt za sprawą trafienia Bartosza Giełażyna w 23. minucie, ale to było jedyne trafienie podopiecznych trenera Borkowskiego.

W dalszej części spotkania strzelali już tylko goście. W 28. minucie Trubeha, w 45. – Koziara, w 79. –  Zjawiński i w 84. wynik na 1:6 ustanowił Trubeha.

Po tym spotkaniu Znicz zajmuje 7. miejsce w tabeli III ligi. Do zakończenia sezonu pozostały już tylko 3 kolejki.