Pewna wygrana ełckiego Mazura

Mazur Elk mecz zdj. Mazur Elk

zdjęcie ilustracyjne

W sobotę na stadionie im. Stefana Marcinkiewicza w Ełku, lokalny Mazur podejmował drużynę Zatoki Braniewo.

Piłkarze gości weszli w to spotkanie bardzo dobrze strzelając bramkę w 24. minucie i do przerwy zdołali utrzymać prowadzenie.

Zawodnicy Mazura w szatni musieli ostro się zmobilizować, gdyż po przerwie zdołali strzelić aż 5 bramek. Worek z bramkami rozwiązał w 52. minucie Lewandowski. 7 minut później podwyższył na 2:1 Gosiewski. W 66. minucie na 3:1 na listę strzelców wpisał się Stawiecki, w 69. znów  strzelił Gosiewski a strzelanie do bramki gości w 90. minucie zakończył Waszkiewicz.

Mazur Ełk Zatoka Braniewo 5:1.

– W szatni chłopaki zrozumieli, o co gramy i wyszli z zupełnie innym nastawieniem – mówi trener ełczan Paweł Sobolewski.

– Gratuluję trenerowi ełczan, bo pomimo problemów wykonuje bardzo dobrą pracę – mówił po spotkaniu trener gości.

Po tej wygranej Mazur zajmuje 6. miejsce w tabeli For Bet IV ligi.