Pewna wygrana Znicza z Bronią Radom , Mamry zdeklasowane przez rezerwy Legii

(zdj. ilustracyjne)

Za nami trzecia kolejka spotkań w ramach rozgrywek III Ligi.

W środowe popołudnie na własnym stadionie Znicz Biała Piska podejmował ekipę Broni Radom.

Podopieczni trenera Ryszarda Borkowskiego chcąc zmazać plamę po ostatnim spotkaniu ligowym z Mamrami, przystąpili do tego spotkania w dość mocno ofensywnym składzie.

Pierwsza połowa nie przyniosła zdobyczy bramkowej żadnej ze stron, natomiast druga część spotkania, to już popis umiejętności strzeleckich ekipy z Białej Piskiej.

Najpierw w 47. minucie Łukasz Kuśnierz, dwie minuty później na 2:0 podwyższył Maciej Famulak, natomiast w 57. minucie z karnego wynik na 3:0 ustalił Bartosz Giełażyn.

Znicz Biała Piska – Broń Radom 3:0.

W innym spotkaniu beniaminek rozgrywek Mamry Giżycko na własnym boisku mierzył się z Legią II Warszawa.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek i piłkarze po 45-ciu minutach schodzili przy bezbramkowym wyniku.

W drugiej części spotkania goście odważniej wyszli z szatni, co zaowocowało bramką w 56. minucie. Piłkarze Mamr niestety nie potrafili znaleźć drogi do bramki rywali.

10 minut po stracie pierwszego gola Legia strzeliła na 0:2.

To nie koniec popisów stołecznych w tym meczu. W 73. minucie po pięknym podaniu zawodnik Legii wyszedł sam na sam z bramkarzem i nie marnuje sytuacji strzelił na 0:3.

W kolejnych minutach piłkarze Legii cały czas napierali, co przyniosło im rezultat w postaci czwartej bramki w 82. minucie.

Mamry Giżycko – Legia II Warszawa 0:4.

Po tej kolejce Znicz zajmuje 6. miejsce w tabeli III ligi, natomiast Mamry są 15-te.