Wielkie strzelanie w Elblągu, Mazur wraca na tarczy

pilka nozna zdj. ilustracyjne

(zdj. ilustracyjne)

W sobotnie popołudnie piłkarze Mazura Ełk wybrali się do Elbląga na mecz z wiceliderem rozgrywek For Bet IV ligi Concordią Elbląg.

Od samego początku gospodarze ruszyli do ataku, czego dowodem może być bramka strzelona już w piątej minucie spotkania. Gdy wydawało się, że takim wynikiem skończy się pierwsza połowa spotkania, gospodarze w 43. minucie zdołali podwyższyć na 2:0.

Po przerwie piłkarze z Elbląga wyszli jeszcze bardziej zmotywowani, gdyż w drugiej części spotkania zdołali strzelić jeszcze pięć bramek i ostatecznie wygrać to spotkanie aż 7:0 .

Mazur musi szybko pozbierać się po tej wysokiej porażce, bo w najbliższej kolejce zmierzy się u siebie z Granicą Kętrzyn; to spotkanie w sobotę, 9 października, o godzinie 15.00.