Bolesna porażka w Lublinie

271717476 5117470314950430 7802339315763499917 n

Lublin

W meczu 15. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z LUK Lublin 1:3.

Już początek pierwszego seta zwiastował, że podopieczni Andrzeja Kowala będą w tym meczu walczyć o każdą piłkę. Gospodarze praktycznie wszystkie piłki zamieniali na kolejne punkty. W pewnym momencie przewaga wzrosła do dziewięciu punktów (17:8). W drugiej części seta biało-niebiescy zaczęli stawiać większy opór, jednak nie zmieniło to wyniku i zespół z Lublina wygrał 25:16.

Drugi set siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozpoczęli już z nową energią, która pozwoliła im stopniowo wyrównać a potem uzyskać prowadzenie, które utrzymali do końca odsłony.

Niestety, kolejne partie biało-niebieskim nie poszły już tak łatwo. Pomimo początkowego prowadzenia 8:4 przegrali wyrównaną walkę o trzeciego seta (25:22). Potem w kluczowych momentach czwartego seta zabrakło skuteczności i w rezultacie suwalczanie zaliczyli swoją drugą, ligową porażkę z rzędu.

Kolejny mecz biało-niebiescy rozegrają 15 stycznia w Iławie. Rywalem podopiecznych trenera Andrzeja Kowala będzie Indykpol AZS Olsztyn.