Remis po szalonej końcówce

274931669 4898234626923118 1683406972347850674 n

Wigry Suwałki

Suwałki

Wynikiem 3:3 zakończyło się w niedzielę (06.03) spotkanie Wigier ze Stalą Rzeszów w Suwałkach. Mimo że gospodarze do 90. minuty przegrywali różnicą dwóch bramek, zdołali wyrwać liderowi wygraną i zdobyć punkt.

Zaczęło się dobrze, bo w 28. minucie Michał Rybicki wyprowadził suwalczan na prowadzenie. Do przerwy goście zdołali jednak wyjść na prowadzenie, a w 57. minucie strzelić kolejną bramkę. W 71. minucie za sprawą Bartłomieja Poczobuta, który otrzymał czerwoną kartkę, rzeszowianie grali w dziesiątkę.

Wigry odrobiły straty w doliczonym czasie gry. Po faulu na Dawidzie Krzyżańskim bramkę zdobył Michał Żebrakowski, a ostatniego gola w spotkaniu zdobył Kosei Iwao. W efekcie suwalczanie zapewnili sobie cenny punkt.