Remis Wigier w Pruszkowie

276254709 4949467551799825 8611796569064154530 n

Pruszków

W spotkaniu 25. kolejki piłkarskiej II Ligi Wigry Suwałki zremisowały na wyjeździe ze Zniczem Pruszków 2:2.

Pierwszy gol padł już w 5. minucie spotkania. Brak zdecydowania w szeregach gospodarzy wykorzystał Mateusz Lewandowski. Następnie w 25. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wynik podwyższył Rudinilson.

Niestety, biało-niebieskim nie udało się utrzymać zdobytego prowadzenia. Piłkarze Znicza coraz częściej stwarzali niebezpieczne sytuacje.

W 45. minucie celną główką bramkarza Wigier pokonał Marcin Bochenek. W 77. minucie sędzia podyktował rzut wolny. Stały fragment gry bezlitośnie wykorzystał dla swoich rezerwowy Pruszkowa Mateusz Możdżeń.

W rezultacie Wigry Suwałki do domu wraciły z jednym punktem, ale umocnieni na 5. miejscu w tabeli, wyprzedzając rezerwy Lecha Poznań.

Kolejne spotkanie Wigry rozegrają 3 kwietnia. W Suwałkach zmierzą się z Ruchem Chorzów.