Znicz Biała Piska w ćwierćfinale Wojewódzkiego Pucharu Polski

pilka nozna 1

(zdj. ilustracyjne)

Pisz

W środę (06.04) podopieczni trenera Ryszarda Borkowskiego wybrali się do Iławy, gdzie zagrali z lokalnym Jeziorakiem.

Od początku spotkania czuć było nerwową atmosferę w obu zespołach, ale to Znicz jako pierwszy wyszedł na prowadzenie. W 20. minucie gola na 0:1 strzelił Maciej Famulak. Trzy minuty później ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców po raz drugi i podwyższył prowadzenie gości na 0:2.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie i obydwa zespoły schodziły do szatni przy wyniku 0:2 dla Znicza.

Druga połowa także należała do Znicza, który po przerwie zdołał strzelić jeszcze trzy bramki. Najpierw Giełażyn w 53. minucie, potem Fiedorowicz w 61., a ostatnia bramka tego spotkania padła w 65. minucie. Ostateczny wynik to 0:5 dla Znicza Biała Piska.

Dzięki tej wygranej Znicz zameldował się w ćwierćfinale Wojewódzkiego Pucharu Polski.