pilka nozna

(zdj. ilustracyjne)

W sobotnie popołudnie na własnym stadionie Warmia Grajewo podejmowała ŁKS 1926 Łomżę.

Przed tym spotkaniem ekipa z Łomży stawiana była w roli faworyta, jednak tego dnia to Warmia była lepszym zespołem.

Podopieczni Pawła Sobolewskiego rozpoczęli strzelanie w 30-tej minucie, a autorem pierwszego gola dla gospodarzy był Mateusz Tuzinowski. Na 2:0 podwyższył Tomasz Dzierzgowski w 48. minucie spotkania. ŁKS złapał kontakt w 53. minucie za sprawą trafienia Patryka Szymańskiego i to było jedyne trafienie dla gości. Warmia zdołała strzelić jeszcze dwie bramki. W 57. Arkadiusz Mazurek na 3:1, a wynik na 4:1 w 85. minucie ustalił Paweł Kossyk.

Warto zaznaczyć, że mecz z ŁKS-em był debiutem dla nowego trenera Pawła Sobolewskiego, który był bardzo zadowolony ze swoich piłkarzy.

Przed Warmią jeszcze trzy spotkania do końca sezonu. Jak dodaje trener Sobolewski, nie będą one należały do najłatwiejszych.

Kolejnym rywalem Warmii Grajewo będzie Sparta Szepietowo. Ten mecz odbędzie się 12 czerwca o godzinie 14.00 na stadionie w Szepietowie.