Funkcjonariusz policji na podium Mistrzostw Polski

Mistrzostwa Polski 1 zdj. KPP w Goldapi

Mistrzostwa Polski, zdj. KPP w Gołdapi

Gołdap/ Wrocław

Dwukrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski Służb Mundurowych przedstawiciel gołdapskiej komendy policji.

Pracujący na co dzień w pionie kryminalnym funkcjonariusz w czasie wolnym już od 2016 roku trenuje z ciężarami.
Ciężka praca przynosi efekty. Funkcjonariusz podczas Mistrzostw zorganizowanych w miniony weekend (9-10.07) we Wrocławiu zajął II miejsce w kategorii wagowej do 125 kg. Srebrny medal wywalczył podnosząc ciężar 275 kilogramów w martwym ciągu. Ale to nie koniec sukcesów policyjnego siłacza. Reprezentacja Polskiej Policji, której jest uczestnikiem zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej służb mundurowych – informuje na swojej stronie internetowej Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi.

Kolejnym wyzwaniem będą Mistrzostwa Świata w trójboju siłowym, które odbędą się w październiku na Słowacji.