Krystian Makowiecki na podium

298534484 1202104140570258 5128046334119061390 n

Podegrodzie

Suwalczanin na podium Międzynarodowych Mistrzostw Polski Strongman. Krystian Makowiecki ukończył zawody zajmując 3. miejsce.

Tym razem, strongmani spotkali się w Podegrodziu w Małopolsce. Drużynowo w zespołach złożonych z trzech zawodników wystąpili Marek Czajkowski, Adam Roszkowski, oraz pochodzący z Suwałk Krystian Makowiecki.

Zawodnicy walczyli ze sobą w ekstremalnych konkurencjach takich jak przeciąganie Tira na dystansie 25 metrów, czy też przerzucanie 4 pali o wadze 180, 200, 220 i 250 kg.

Na najwyższym podium stanął Polak, który obecnie trenuje w Niemczech – Adam Roszkowski. Drugie miejsce zajął Słowak – Maros Stefanak. Trzecie miejsce wywalczył suwalczanin Krystian Makowiecki.

W wydarzeniu uczestniczył również gość specjalny Mariusz Pudzianowski, ośmiokrotny Mistrz Polski Strongman.