Piłka nożna

Za nami druga kolejka rozgrywek FOR BET IV ligi.

W sobotnie popołudnie piłkarze Znicza Biała Piska na własnym stadionie podejmował ekipę Granicy Kętrzyn.

Było to bardzo emocjonujące i wyrównane spotkanie.

Pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Znicza. W 10. minucie bramkę na 1-0 strzelił Dawid Pietkiewicz. Granica zdołała szybko odpowiedzieć. Na 1-1 strzelił Marcin Swacha- Sock.

Piłkarze gospodarzy szybko wrócili na prowadzenie. W 26. minucie Bartosz Giełażyn strzelił na 2-1 i do końca pierwszej połowy wynik już się nie zmienił.

Od początku drugiej połowy Znicz naciskał na rywali, jednak piłkarze z Białej Piskiej nie potrafili podwyższyć prowadzenia. Gdy wydawało się, że 3 punkty zostaną w Białej Piskiej, zawodnik gości Bartłomiej Czerniakowski w 95. minucie wyrwał zwycięstwo Zniczowi i doprowadził do remisu.

Znicz Biała Piska – Granica Kętrzyn 2-2.

W innym spotkaniu Mamry Giżycko wybrały się do Iławy, gdzie czekał na nich lokalny Jeziorak.

Pierwsza bramka padła w 30. minucie. Gola dla gości strzelił Paweł Dymiński. Piłkarze Mamr mieli jeszcze kilka sytuacji do podwyższenia wyniku, jednak tego dnia świetnie w bramce spisywał się bramkarz gospodarzy, który raz po raz zatrzymywał ataki gości.

Po zmianie stron gospodarzom udało się wyrównać. W 60. minucie po błędzie piłkarzy Mamr zawodnik gospodarzy Kochalski strzelił na 1-1.

Mamry jednak się nie załamały i zdołały strzelić na 1-2. Paweł Dymiński drugi raz tego dnia wpakował piłkę do siatki w 87. minucie, czym samym dał swojej drużynie zwycięstwo.

Jeziorak Iława – Mamry Giżycko 1-2.

Mamry Giżycko są drugie w tabeli. Natomiast Znicz Biała Piska czwarty.