Śniardwy na remis, Rona wciąż bez punktów

sniardwy

Piłka nożna

W miniony weekend odbyła się czwarta kolejka spotkań w ramach rozgrywek ligi okręgowej grupy warmińsko- mazurskiej.

W sobotnie popołudnie swoje spotkanie rozegrały Śniardwy Orzysz, które podejmowały na własnym stadionie ekipę Łyny Sępopol.

Gospodarze bardzo dobrze weszli w to spotkanie. Już na początku meczu został podyktowany rzut karny, który na bramkę zamienił Bartosz Szaraniec i było 1-0 dla Śniardw. Do przerwy jednak żadna z drużyn nie zdołała strzelić bramki i obie ekipy schodziły z boiska przy wyniku 1-0.

W drugiej odsłonie Śniardwy po raz kolejny otrzymują rzut krany, jednak tym razem Szaraniec się pomylił i wynik pozostawał bez zmian. Goście zdołali wyrównać, a tuż przed końcem nawet wyjść na prowadzenie.

Remis, a zarazem 1 punkt uratował w końcówce spotkania Przemysław Niecikowski.
Spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

W niedzielę swoje spotkanie rozgrywała Rona 03 Ełk. W ekipie ełczan po trzech porażkach z rzędu panowała dosyć napięta atmosfera, a zarazem chęć zwycięstwa i nadarzyła się ku temu świetna okazja, gdyż na własnym stadionie podejmowali ostatnią drużynę w tabeli Mazur Pisz.

Niestety, tego dnia pech nie opuszczał ekipy z Ełku. Najpierw nietrafiony karny, potem nieuznana bramka ze spalonego i po pierwszych 45 minutach utrzymywał się wynik 0-0.

W drugiej połowie obie ekipy próbowały strzelić bramkę jednak bezskutecznie. Dopiero w 70. minucie bramkarzy gości pokonuje Marcin Mąka. Tym samym ustalił wynik spotkania na 0-1.