Wigry Suwałki – KS Michałowo 1:1. Biało-niebiescy liderem tabeli

wigry

Wigry Suwałki

Suwałki

Wigry Suwałki zremisowały w niedzielę (28.08) u siebie 1:1 z KS Michałowo w czwartej kolejce ligi. Pomimo straty 2 punktów i przerwaniu zwycięskiej serii, Wigry objęły prowadzenie w tabeli.

Biało-niebiescy zmarnowali dwie dogodne sytuacje w pierwszej połowie spotkania. Goście z Michałowa wykreowali sobie o wiele więcej szans na strzelenie gola, jednak bramki suwalczan skutecznie strzegł Piotr Słowikowski. Bramkarz Wigier został pokonany dopiero w doliczonym czasie pierwszej połowy, po strzale z bardzo bliskiej odległości. Zdobywcą gola był Kevin Kiersznowski.

Dopiero w 88. minucie meczu, Wigrom udało się doprowadzić do wyrównania. Znakomitym dryblingiem popisał się Dawid Kalinowski, który minął kilku rywali na lewym skrzydle, a następnie dośrodkował w pole karne gości. Piłka trafiła do Wojciecha Łady, który wystawił ją Sebastianowi Zackiewiczowi. Napastnik Wigier pewnym strzałem ,,wpakował” futbolówkę do siatki rywali.

Mecz zakończył się pierwszą w tym sezonie stratą punktów drużyny z Suwałk. Mimo tego, Wigry zostały samodzielnym liderem tabeli i wciąż są niepokonane.