Znicz i Mamry nadal niepokonane

znicz crop 1

Piłka nożna

Zakończyła się czwarta kolejka spotkań w rozgrywkach forBET IV ligi.

W sobotnie (27.08) popołudnie swoje mecze rozegrały ekipy Mamr Giżycko oraz Znicza Biała Piska.

Mamry na wyjeździe grały z drużyną Mrągowii Mrągowo, którą gładko ograły 0-3. Bramki dla gości zdobyli Błażej Drężek, Mariusz Bucio oraz Mateusz Waszczyn.

Trochę więcej trudu w spotkanie musieli włożyć piłkarze Znicza Biała Piska, którzy także na wyjeździe mierzyli się z ekipą Tęczy Biskupiec.

W pierwszej połowie po dwóch fatalnych błędach w obronie Znicz przegrywał 2-0. Na drugą połowę spotkania mogłoby się wydawać, że wyszła zupełnie inna drużyna. Znicz złapał kontakt w 60. minucie po pięknej bramce Dawida Pietkiewicza.

Podopieczni trenera Kołłątaja ciągle próbowali wyrównać, co udało się w 75. minucie za sprawą trafienia Krystiana Krzysia.

Do końcowego gwizdka już żadna z drużyn nie zdołała strzelić bramki tym samym mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Zadowolenia z pracy z drużyną nie krył po meczu trener Znicza Przemysław Kołłataj. Jak zaznacza, jeszcze jednak sporo pracy przed nimi.

Po czterech kolejkach Mamry nadal liderem z dwunastoma punktami. Znicz aktualnie jest 3.