Zwycięska passa Mazura trwa

mazur elk

Piłka nożna

W minioną sobotę MKS Mazur Ełk w ramach rozgrywek ligi okręgowej podejmował na własnym stadionie ekipę LKS Różnowo.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale żadna z ekip nie zdołała wyjść na prowadzenie i po 45 minutach obie drużyny schodziły do szatni przy wyniku 0-0.

W drugiej połowie zobaczyliśmy już kilka bramek. Najpierw na prowadzenie wyszli goście, jednak długo się tym nie cieszyli, gdyż w 67. minucie do remisu doprowadził Hubert Molski.

Dalsza część spotkania to gra nerwów i niewykorzystanych sytuacji. Mazur znalazł jednak drogę do bramki rywali. w 81. minucie rezerwowy gospodarzy Damian Prusinowski strzelił bramkę na 2-1 i tym samym ustalił wynik spotkania.

MKS Mazur Ełk – LKS Różnowo 2-1

W innym spotkaniu Rona 03 Ełk wybrała się do Korsz, gdzie mierzyła się z drużyną MKS Korsze.

Niestety, Rona po całkiem dobrym spotkaniu musiała uznać wyższość rywala, który przypomnijmy w zeszłym sezonie występował w IV lidze.

Piłkarze z Ełku przegrali to spotkanie 5-1.

I na zakończenie spotkanie Śniardw Orzysz z Orlętami Reszel.

Spotkanie idealnie zaczęło się dla piłkarzy z Orzysza, którzy wyszli na prowadzenie już w 7. minucie spotkania, a bramkę strzelił Przemysław Niecikowski.

Goście próbowali doprowadzić do remisu, co udało się jeszcze przed przerwą. Piłkarzom Reszla został podyktowany rzut karny, który zamienili na bramkę i do szatni obie ekipy schodziły przy stanie 1-1.

W drugiej połowie obie ekipy miały okazję, żeby wyjść na prowadzenie, jednak ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1.

Zajrzyjmy jeszcze do tabeli.

MKS Mazur Ełk zajmuje 4. miejsce, Śniardwy 12., a Rona 03 Ełk plasuje się na 16. miejscu.