Kolejny remis Wigier

pilka nozna boisko

(zdj. ilustracyjne)

Suwałki

Wigry Suwałki zremisowały u siebie z Warmią Grajewo 2:2 w sobotnim (10.09) meczu IV ligi.

Biało-niebiescy wyszli na prowadzenie w 27. minucie. Bramkę po indywidualnej akcji zdobył Marcin Fiedorowicz.  5 minut później prowadzenie podwyższył Radosław Gulbierz. Niestety, Warmia Grajewo odwróciła losy spotkania w drugiej połowie. W 51. minucie bramkę kontaktową strzelił Dawid Kondratowicz. Obie drużyny stworzyły sobie jeszcze kilka dogodnych okazji na strzelenie gola. Swoją szansę w 88. minucie spotkania wykorzystała Warmia. Strzelcem bramki wyrównującej był Paweł Kossyk.

Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Wigry Suwałki zakończyły ligową kolejkę z 15 punktami na koncie i zajmują 4. miejsce w tabeli.