Walka, mnóstwo bramek i pogoń za wynikiem

307132196 3193128210936085 2370001041462920497 n

Zdjęcie ilustracyjne, Fot. Master Liga Ełk/FB

piłka nożna

Trzecia kolejka spotkań w ełckiej Master Lidze przyniosła sporo emocji. W niedzielę (25.09) na orliku przy budowlance odbyło się 6 spotkań.

Pierwsi zagrali ze sobą Hotel Roberts Port oraz Nel-Bud. Tutaj bez większej niespodzianki Hotel wygrał 8-2. W kolejnym spotkaniu doszło do piłkarskiego rollercoastera, którego śmiało możemy nazwać hitem kolejki.

Ówczesny lider Polonez NWE mierzył się z Dar-Techem. W tym meczu było wszystko. Walka, mnóstwo bramek, pogoń za wynikiem oraz emocje do samego końca.

Polonez, który kilkukrotnie prowadził w tym spotkaniu musiał uznać wyższość rywali, którzy wygrali to spotkanie rzutem na taśmę.

W ostatniej minucie meczu przy wyniku 4-4 Mateusz Dzięgielewski popisał się trafieniem, które dał Dar-Techowi wygraną.

Następnie odbyło się spotkanie wicemistrza Ełku – ekipy Drygał z OKS Kolejorz. W tym meczu obie drużyny szły łeb w łeb. W pierwszej połowie pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Kolejorza, jednak Drygały szybko doprowadziły do remisu, a potem wyszli na prowadzenie 2-1 i przy takim stanie obie ekipy schodziły na przerwę.

W drugiej połowie ekipa Kolejorza odskoczyła na 4-2 i mecz zaczął nabierać emocji. Drygały ciągle siedziały na ogonie Kolejorzowi doskakując co raz i zmniejszając prowadzenie. Ostatecznie po niesamowitej drugiej połowie Kolejorz wygrał 5-4.

Po tym spotkaniu przyszedł czas na pojedynek Codingu BMW z Ukrainą. Ekipa Ukrainy jako pierwsza strzeliła bramkę, ale doświadczona ekipa Codingu szybko odrobiła straty i wygrała ostatecznie to spotkanie 5-1.

Po tym meczu grały ze sobą ekipy Orła Stare Juchy oraz Porta Squad. Obie ekipy w tym sezonie jeszcze nie punktowały, więc ten mecz zapowiadał się bardzo ciekawie. Po intensywnych 30 minutach wygrał Orzeł Stare Juchy 5-3

Na koniec Płomień Ełk podejmował drużynę HMWO. Mecz walki i ładnych akcji, jednak tego dnia bardziej skuteczna była ekipa HMWO, która wygrała 2-6

W tabeli zmiana lidera. Na 1. miejscu Hotel Robert’s Port, na 2. Coding BMW, 3. miejsce zajął Polonez NWE.