Za nami druga kolejka Master Ligi

pilka nozna boisko

(zdj. ilustracyjne)

Ełk

Za nami druga kolejka Master Ligi. Na orliku przy ełckiej budowlance odbyło się 6 spotkań. Jako pierwsi na boisku pojawiły się ekipy Płomienia Ełk oraz Codingu BMW. To spotkanie można określić meczem we mgle. Obie ekipy musiały radzić sobie w niesprzyjających warunkach pogodowych. Mecz był zacięty i wyrównany, a o wygranej zadecydowały detale. Ostatecznie po bardzo dobrym spotkaniu mecz wygrywa ekipa Codingu 2-3.

W kolejnym spotkaniu Porta Squad grała z Polonezem. W tym meczu idealnie pasuje określenie, że Polonez rozjechał Portę. W tym spotkaniu padło najwięcej bramek, bo aż 12 i wszystkie strzelali piłkarze Poloneza.

W trzecim meczu HMWO grało z Mazurskim Browarem. Sporo akcji z obu stron, piękne bramki i zacięta walka do samego końca. Ostatecznie obie drużyny musiały podzielić się punktami. HMWO – Mazurski Browar 2-2.

Następnie pojedynek Ukrainy z Nel Budem. Obie ekipy na inaugurację sezonu przegrały swoje mecze, więc to spotkanie zapowiadało się dosyć ciekawie. Po mocnym pojedynku Ukraina musiała uznać wyższość ekipy Nel- Budu, przegrywając 2-4.

Po tym meczu odbył się hit kolejki. Drygały mierzyły się z Dar-Techem. W tym spotkaniu nie brakowało pięknych akcji z obu stron. Mecz mógł się podobać w końcu było to spotkanie kolejki. Po mocnych 30 minutach ostatecznie górą Dar tech, który ogrywa Drygały 3-5.

Na koniec aktualny mistrz Hotel Robert’s Port mierzył się z ówczesnym liderem OKS Kolejorz.

Mecze obydwu drużyn zawsze przynoszą sporo emocji. Tego dnia też ich nie brakowało. Hotel wyszedł na szybkie dwubramkowe prowadzenie po błędach ekipy Kolejorza. W pierwszej połowie Hotel zdołał strzelić jeszcze jedną bramkę i odskoczyć na 3-0. W drugiej odsłonie Kolejorz cały czas próbował strzelić bramkę jednak bezskutecznie. Prowadzenie Hotelowi na 4-0 dał Marcin Denert tym samym ustala wynik spotkania.

W tabeli na prowadzeniu Polonez na drugim miejscu Coding BMW trzeci jest Hotel Robert’s Port.