Wygrana Znicza i Mamr

312904766 528906275912882 4724917259280096986 n

piłka nożna

Za nami kolejka spotkań w rozgrywkach forBET IV ligi. W sobotnie (29.10) popołudnie Znicz Biała Piska wybrał się do Iławy, gdzie czekał go pojedynek z Jeziorakiem Iława.

Spotkanie od początku było bardzo wyrównane. Po pierwszych 45 minutach żadna z drużyn nie znalazła drogi do bramki przeciwnika i zawodnicy schodzili do szatni przy wyniku 0-0.

W drugiej połowie długo musieliśmy czekać na bramkę. W 71. minucie zawodnik gości Krystian Krzyś pokonał bramkarza gospodarzy i tym samym ustalił wynik tego spotkania.

Jeziorak Iława – Znicz Biała Piska 0-1.

Także w sobotę swoje spotkanie rozgrywała ekipa Mamr Giżycko. Zespół znad Niegocina gościł na swoim boisku drużynę Polonii Iłowo.

Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu Mamr. 6 strzelonych bramek, 2 stracone oraz mnóstwo ciekawych akcji. Tak w skrócie można opisać to, co działo się w tym spotkaniu.

Mamry Giżycko – Polonia Iłowo 6-2.

W tabeli forBET IV ligi Znicz zajmuje 5. miejsce, Mamry są 8.