Wyłudy
„Po prostu spieszyłem się” – tak tłumaczył się mieszkaniec Węgorzewa, który został zatrzymany przez tamtejszą drogówkę. Kierowca przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km na godzinę. 40-latek został skontrolowany wczoraj (3.10) w Wyłudach. W konsekwencji mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące, został ukarany mandatem w kwocie 1500 zł oraz 13 punktami karnymi.
Za pośpiech słono się płaci
-
Red. ate

(zdjęcie ilustracyjne) KPP Pisz
- Categories: Ełk, Informacje, Region, Wiadomości
- Tags: 50 km na godzinękierowca stracił prawo jazdyprędkośćteren zabudowanyzatrzymanie
Treść powiązana
Dostawca jedzenia zaatakowany przez dwóch mężczyzn
Red.
ate
24 czerwca 2026
Ponad 200 km/h na S61
Red.
WK
9 czerwca 2026
Będzie więcej policyjnych patroli
Red.
BS
3 czerwca 2026
Rusza akcja „Zwolnij - niebezpieczny punkt!”
Red.
ate
2 czerwca 2026
Jazda Warszawiaków zakończyła się w powiecie piskim
Red.
WM
22 maja 2026
Poranna kontrola trzeźwości. 46-latek wydmuchał 1,5 promila
Red.
ate
14 maja 2026
Impreza zakończona zarzutami. Jeden z gości okradł gospodarza
Red.
JW
12 maja 2026