Master Liga Ełk na półmetku

311500367 3216826838566222 6343117566803810864 n

Ełk

W niedzielę (30.10) na orliku przy budowlance odbyło się 6 spotkań.

W pierwszym pojedynku Ukraina mierzyła się z rozpędzonym Polonezem. W tym spotkaniu ekipa Poloneza kolejny raz pokazała, że warto się z nimi liczyć i chociaż z małymi problemami to wysoko wygrała z Ukrainą 2-7.

W kolejnym meczu Mazurski Browar grał z drużyną Porta Squad. Ciekawy mecz obfitujący w sporo emocji i bramek. Tego dnia lepszą drużyną była ekipa Browaru wygrywając 4-1.

Następnie na boisku zmierzyli się ze sobą Orzeł Stare Juchy i Płomień Ełk. Spotkanie z tych wyrównanych, jednak ostatecznie po dwóch trafieniach wygrana powędrowała na konto Płomienia Ełk.

Po tym spotkaniu przyszedł czas na pojedynek starych znajomych. Coding BMW grał bowiem z ekipą OKS Kolejorz. Po bardzo wyrównanej pierwszej połowie ekipa Codingu, w drugiej części spotkania wpakował do bramki rywala dwa gole, tym samym zainkasowała 3 punkty w tym meczu.

Po tym pojedynku przyszedł czas na hit kolejki. Aktualny mistrz Hotel Robert’s Port grał z wicemistrzem ekipą Drygał. Hotel w tym pojedynku wyszedł w roli faworyta i nie zawiódł swoich kibiców ogrywając Drygały 5-1.

Na koniec Dar Tech grał z drużyną HMWO. HMWO mocno weszło w to spotkanie i do przerwy prowadzili dwiema bramkami. Po zmianie stron Dar tech zdołał wyrównać i remis wisiał w powietrzu. Jednak HMWO zdołało strzelić jeszcze jedną bramkę i nie wypuścili wygranej z rąk. Dar tech HMWO 2-3.

W tabeli na pierwszym miejscu Hotel Roberts Port -19 punktów, drugi jest Coding BMW – 18 oczek, a na trzecim stopniu podium HMWO z 16 punktami.

W klasyfikacji strzelców na pierwszym miejscu jest Patryk Gondek 13 bramek drugi jest Michał Zyskowski 11 trafień na trzecim miejscu Karol Szymanowski z 10 trafieniami.