Ważna wygrana ełckiego Mazura

mazur elk

piłka nożna

W sobotnie (12.11) popołudnie na stadionie im. Stefana Marcinkiewicza w Ełku Mazur Ełk podejmował ekipę Mazura Pisz.

Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie wychodząc na prowadzenie już w 5. minucie spotkania za sprawą trafienia Juliana Wrotniaka.

Goście szybko zdołali doprowadzić do remisu bo już w 14. minucie meczu. Mazur starał się wyjśc na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie. Udało się to za sprawą bramek Marcina Denerta i Aleksandra Popławskiego i dzięki temu Mazur schodził do szatni przy wyniku 3-1.

Drugą odsłonę spotkania Mazur zaczął z wysokiego C. Już w 49. minucie Konrad Piwko podwyższył na 4-1, a dwie minuty później na listę strzelców wpisuje się Patryk Gondek i zrobiło się 5-1.

W 61. minucie podwyższenie na 6-1 dał Mazurowi Piotr Chyliński. Przy tym wyniku Mazur trochę się rozluźnił, co wykorzystali goście strzelając dwie bramki.

Ostatecznie jednak Mazurowi udało się dowieźć wynik do końca i wygrać to spotkanie 6-3.

Po tej wygranej Mazur zajmuje 4. miejsce w lidze i traci do lidera trzy punkty.