ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Ślepsk Malow Suwałki 3:0

316257723 6063365380360914 7540798188594944530 n

Suwałki

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3

Już od pierwszych minut spotkania drużyny walczyły punkt za punkt. Niestety, wraz z kolejnymi akcjami różnica coraz bardziej się pogłębiała.

Świetnie sprawujący się w ataku Wojciech Żaliński, Łukasz Kaczmarek i Aleksander Śliwka szybko zwiększali prowadzenie nad biało-niebieskimi.

Aktualni mistrzowie Polski pierwszego seta wygrali 21:20. Podobnie było w drugiej odsłonie. Podopieczni Dominika Kwapisiewicza doprowadzili do wyrównania (24:24). Niestety i tym razem lepsza była ekipa ZAKSy. Trzeci set zakończył się wynikiem (25:21) co ostatecznie przypieczętowało przegraną Ślepska Malow Suwałki 3:0.

MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Aleksander Śliwka, przyjmujący gospodarzy.