Awans Znicza Biała Piska

pilka nozna boisko

(zdj. ilustracyjne)

Region

Znicz Biała Piska w Ćwierćfinale Wojewódzkiego Pucharu Polski. W sobotnie (4.03) popołudnie na sztucznym boisku w Kętrzynie ekipa Znicza podejmowała drożynę Juranda Barciany.

Tego dnia pogoda nie rozpieszczała piłkarzy. Momentami zawodnicy musieli grać w mocnych opadach śniegu, a do tego wiał porywisty wiatr.

Pogoda jednak nie przeszkodziła piłkarzom Znicza, którzy gładko wygrali z rywalem aż 0:7.

Strzelanie w 20-tej minucie rozpoczął Tunkiewicz. Dwie minuty później wynik z rzutu wolnego podwyższa Mossakowski a ekipa Juranda od 22-giej minuty musiała grac w dziesiątkę, gdyż czerwony kartonik zobaczył kapitan Juranda.

Przed przerwą bramek już nie oglądaliśmy i piłkarze do szatni schodzili przy wyniku 0-2.

W drugiej połowie Znicz zdołał strzelić jeszcze 5 bramek i ostatecznie wygrywa to spotkanie aż 0-7.

Zadowolenia po spotkaniu nie krył Błażej Makar zawodnik Znicza.

Dzięki tej wygranej Znicz awansował do Ćwierćfinału Wojewódzkiego Pucharu Polski. Swojego rywala ekipa z Białej Piskiej pozna 22 marca.