Czwartoligowcy z regionu z kolejnymi punktami

pilka nozna mecz

warmińsko-mazurskie

W miniony weekend odbyła się 19. kolejka forBET IV ligi.

W sobotę (01.04) na własnym stadionie Mamry Giżycko podejmowały ekipę Mrągowii Mrągowo. Gospodarze idealnie zaczęli to spotkanie strzelając już w 3. minucie, a autorem trafienia był Dmitrij Baiduk. Mamry w pierwszej połowie zdołały strzelić jeszcze dwie bramki. Najpierw w 16. minucie Krystian Sadocha, a przed przerwą Dmitrij Baiduk strzelił na 3-0. Po przerwie do głosu zaczęli dochodzić goście. Mamry dobrze broniły się do 84. minuty, wtedy Mrągowia strzeliła bramkę na 3-1. W 87. minucie drugą żółta kartkę zobaczył Paweł Drażba i gospodarze musieli grać w osłabieniu. Goście zdołali złapać kontakt z rzutu karnego w doliczonym czasie, ale to była ostatnia bramka w tym spotkaniu. Mecz Mamry Giżycko – Mrągowia Mrągowo zakończył się wynikiem 3-2.

W innym spotkaniu Znicz Biała Piska na własnym stadionie podejmował ekipę Tęczy Biskupiec. Mecz rozgrywany był w ciężkich warunkach pogodowych, ale to nie przeszkodziło, aby gospodarze zgarnęli komplet punktów. Po bramkach Sylwistego, Mosakowskiego i Pietkiewicza Znicz wygrał z Tęczą 3-1.

Także w sobotę swoje spotkanie rozgrywała Rominta Gołdap. Ekipa z Gołdapi podejmowała na własnym stadionie drużynę Polonii Lidzbark Warmiński. Po ciężkim spotkaniu obie ekipy ostatecznie podzieliły się punktami, a mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W tabeli forBET IV ligi liderem GKS Wikielec Znicz jest trzeci, Mamry piąte, a Rominta plasuje się na miejscu 10.