Mamry i Rominta z kompletem punktów

pilka

piłka nożna

Za Nami 21. kolejka spotkań w ramach rozgrywek forBET IV ligi.

W sobotę (15.04) o godzinie 14:00 na stadionie w Giżycku Mamry podejmowały ekipę Granicy Kętrzyn. Mamry mimo problemów kadrowych dobrze zaprezentowały się na własnym stadionie. Gospodarze prowadzili już po 15. minutach gry, kiedy piłkę do własnej bramki wpakował gracz gości.

Po zmianie stron Granica mogła doprowadzić do remisu z rzutu karnego, jednak tego dnia bramkarz giżycczan był w wyśmienitej formie i zdołał obronić jedenastkę. Obie ekipy stworzyły sobie kilka okazji, jednak żadna nie potrafiła ich wykorzystać. Dopiero w 72. minucie goście niefortunnie po raz drugi strzelili do własnej bramki i zrobiło się 2-0. Mamry wygraną przypieczętowały w 87. minucie trzecim trafieniem, którego autorem był Arkadiusz Mroczkowski.

Spotkanie Mamry Giżycko – Granica Kętrzyn zakończyło się wynikiem 3-0.

Także w sobotę odbył się pojedynek Rominty Gołdap ze Zniczem Biała Piska. Rominta ostatnio tylko remisuje, a Znicz stał przed szansą zmazania plamy po ostatniej przegranej z Iłowem. Tego dnia to piłkarze z Gołdapi prezentowali się lepiej i to oni zainkasowali komplet punktów w tym spotkaniu. Skromne 1-0 wystarczyło żeby pokonać Znicz i cieszyć się z 3 punktów.

W tabeli forBET IV ligi Mamry są na 5. Znicz na 6. a Romina na 9. miejscu.