Piłkarskie thrillery na boiskach

znicz biala

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu, Fot. Znicz 1954 Biała Piska/FB

piłka nożna

W miniony weekend odbyła się 20. kolejka forBET IV ligi. W sobotę (08.04) o godzinie 12 na stadionie w Mławie odbyło się spotkanie Polonii Iłowo ze Zniczem Biała Piska. Kto tego dnia wybrał się na ten mecz, nie żałował. Grad goli, pogoń za wynikiem i walka o punkty do ostatniego gwizdka. Gdy gospodarze wygrywali już 2-0, Znicz zaczął odrabiać straty i do przerwy zdołał doprowadzić do remisu.

Po zmianie stron wymiana ciosów nadal trwała. Gospodarze zdołali strzelić jeszcze dwie bramki. Znicz natomiast jedną i to Iłowo po bardzo dobrym meczu zainkasowało komplet punktów.

Polonia Iłowo – Znicz Biała Piska 4-3.

Także w sobotę swoje wyjazdowe spotkanie rozgrywały Mamry Giżycko. Ich rywalem była ekipa DKS-u Dobre Miasto. Mecz nie ułożył się zbyt dobrze dla ekipy znad Niegocina, gdyż przegrywali już od pierwszej minuty spotkania. Do przerwy więcej bramek nie padło i obie ekipy schodziły do szatni przy stanie 1-0.

Druga połowa znów okazała się pechowa dla gości. W 58. minucie czerwoną kartę obejrzał Paweł Aleksandrowicz i Mamry musiały grać w osłabieniu. Wykorzystali to gospodarze, zwiększając prowadzenie w 75. minucie.

Pomimo gry w dziesiątkę Mamry dzielnie walczyły i zdołały złapać kontakt, niestety to wszystko na co mogli sobie pozwolić. Ostatecznie podopieczni Marka Radziewicza przegrali z Dobrym Miastem 2-1.

O 16 natomiast odbył się pojedynek Tęczy Biskupiec z Romintą Gołdap. Tutaj padł bezbramkowy remis i obie ekipy musiały podzielić się punktami.

W tabeli forBET IV ligi Znicz jest na 4. miejscu, Mamry są 7, a Rominta 10..