ŁKS 1926 Łomża – Wigry Suwałki 1:0

344760299 205150508960357 6293235248335896153 n

Suwałki

W meczu 26. kolejki IV ligi podlaskiej ŁKS 1926 Łomża wygrała z Wigrami Suwałki 1:0. O wszystkim zdecydowała bramka w 89. minucie gry.

Biało-niebiescy już od pierwszych minut spotkania postawili na wysoki pressing. Starali się mocno naciskać na drużynę z Łomży i dłużej utrzymywać się przy piłce. Nie przekładało się to jednak na gole. Dobra dyspozycja i gra w obronie gospodarzy sprawiła, że ataki biało-niebieskich nie dawały zamierzonych rezultatów.

Dużo spokojniej zaczęła się druga połowa. Obie strony zaczęły się otwierać i próbowały stworzyć sobie sytuację do oddania celnego strzału.

Losy meczu rozstrzygały się jednak w samej końcówce meczu. W 89. minucie zwycięską bramkę dla ŁKS-u strzelił Vitalij Nerukh.

Przegrana bardzo komplikuje sytuację Wigier, które walczą o zajęcie 1. miejsca w tabeli. Drużyna z Suwałk po porażce w Łomży zajmuje obecnie 4. lokatę.

Kolejna szansa na punkty w najbliższą niedzielę (07.05). Biało-niebiescy podejmą na Zarzeczu trzeci zespół tabeli – Ruch Wysokie Mazowieckie.