Znicz crop

piłka nożna

Za nami 24. kolejka w rozgrywkach forBET IV ligi.

Znicz Biała Piska na własnym stadionie podejmował ekipę Mamr Giżycko. Spotkania tych drużyn zawsze przynoszą sporo emocji i tak też było tym razem.

W pierwszej połowie obie ekipy miały swoje sytuacje, by objąć prowadzenie, jednak żadnej nie udało się strzelić bramki. Na pierwsze trafienie kibice na stadionie w Białej Piskiej musieli poczekać do 55. minuty. Wtedy do głosu doszli gospodarze, a mianowicie Bartosz Giełażyn, który wszedł na boisko kilka chwil wcześniej.

Radość kibiców Znicza nie trwała długo. 4 minuty – tyle potrzebowali piłkarze Mamr, by doprowadzić do remisu. Wychowanek Znicza, obecnie grający w ekipie Mamr, Michał Świderski wpisał się na listę strzelców i dał wyrównanie w tym meczu.

Dzięki tej bramce drużyna Mamr złapała wiatr w żagle. Ekipa znad Niegocina zdołała strzelić jeszcze 2 bramki i tym samym ograła rywali na ich podwórku 1-3.

Tego samego dnia swoje spotkanie rozgrywali piłkarze Rominty Gołdap.

Nie był to udany występ przed swoimi kibicami, gdyż ekipa z Gołdapi przegrała u siebie z Olimpią II Elbląg 0-3.

W tabeli forBET IV ligi Mamry są na 4. miejscu, Znicz jest 7., a Rominta 10.