Mazur lepszy w meczu na szczycie

348503085 770162791179278 2949615893416828888 n crop

piłka nożna

W sobotnie (20.05) popołudnie na stadionie im. Stefana Marcinkiewicza w Ełku doszło do najważniejszego w tym sezonie spotkania. Mazur Ełk podejmował na własnym boisku bezpośredniego rywala w walce o awans, czyli ekipę Victorii Bartoszyce.

Mecz od samego początku kontrolowali pikarze Mazura. W 22. minucie prowadzenie gospodarzom dał kapitan, Hubert Molski i do końca pierwszej połowy Mazur prowadzenia nie oddał.

W drugiej połowie goście mieli kilka dogodnych sytuacji, jednak na posterunku stał nizezawodny Maksymilian Smoliński.

Po zmianie stron na boisku pojawił się Oskar Waszkiewicz, który strzelając dwie bramki przypieczętował wygraną Mazura 3-0.

Dzięki tej wygranej ekipa z Ełku zrobiła wielki krok w kontekście awansu do IV ligi.

W tabeli Mazur zajmuje 1. miejsce i odskakuje drugiej Victorii na 3 punkty.

Do zakończenia sezonu pozostały już tylko 4 kolejki.