Wigry Suwałki – Tur Bielsk Podlaski 4:1

boisko piłka nożna mecz e1575273493985

Suwałki

W spotkaniu 29. kolejki IV Ligi podlaskiej Wigry Suwałki pokonały w piątek (19.05) u siebie Tur Bielsk Podlaski 4:1.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył Marcin Fiedorowicz. Piłkarz Wigier wykorzystał rzut karny, który w 7 minucie podyktował sędzia za faul na Łukaszu Kubraku.

Goście odpowiedzieli 10 minut później. Trafienie głową zanotował Marcin Bazylewski. Kolejne bramki zdobywali już tylko suwalczanie.

Tuż przed przerwą prowadzenie Wigrom dał Wojciech Milewski, po mocnym strzale z ostrego kąta.

W 63 minucie Fiedorowicz dołożył kolejne trafienie z rzutu karnego, a wynik meczu ustalił Krzysztof Cudowski, który pokonał bramkarza gości w sytuacji sam na sam.

Występ biało-niebieskich skomentował Paweł Cimochowski – trener suwalskiej drużyny.

Kolejne spotkanie Wigry rozegrają na wyjeździe przeciwko Orłowi Kolno.