KS Wasilków – Wigry Suwałki 2:3

348459004 787863062951769 7827779816361616993 n

Suwałki

W spotkaniu 32. kolejki IV Ligi podlaskiej Wigry Suwałki pokonały w niedzielę (04.06) KS Wasilków 3:2.

Wynik spotkania otworzyli biało-niebiescy. Bardzo szybko, bo już w 4. minucie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła gola strzelił Krzysztof Cudowski. Parę minut później wynik podwyższył Dawid Kalinowski. W 41. minucie piłkarze z Wasilkowa strzelili gola kontaktowego i zrobiło się 2:1. Z takim wynikiem piłkarze schodzili na przerwę do szatni.

W drugiej połowie spotkania 3 bramkę dla biało-niebieskich w 74. minucie strzelił Piotr Lipiński. Pomimo kontry gospodarzy zespół z Suwałk uspokoił grę i bezpiecznie utrzymał prowadzenie do końca meczu.

Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę (10.06). Biało-niebiescy podejmą u siebie Promień Mońki.