347445966 267402042480348 2489319884397017940 n crop

piłka nożna

Za nami 28. kolejka rozgrywek w forBET IV lidze.

W sobotę (03.06) na boisku w Białej Piskiej lokalny Znicz podejmował ekipę Jezioraka Iława.

Ekipa gości od samego początku kontrolowała spotkanie i już w 25. minucie prowadziła 2-0. Znicz przed końcem pierwszej części spotkania zdołał złapać kontakt za sprawą trafienia Kacpra Sylwistego.

Druga połowa mogła zacząć się idealnie dla Znicza, jednak Mateusz Romachów trafił w boczną siatkę. Obie ekipy szukały swoich szans na strzelenie gola, jednak bezskutecznie. Jeziorak w 88. minucie trafił na 3-1 i tym samym goście ustalili wynik spotkania.

W innym pojedynku Mamry Giżycko wybrały się do Iłowa, gdzie mierzyli się z Polonią Iłowo. Mamry tego dnia prezentowały się bardzo dobrze. Giżycczanie zdołali strzelić 5 bramek i pewnie ograli rywali 5-2.

W kiepskich nastrojach muszą być piłkarze i kibice Rominty Gołdap. W sobotę na własnym stadionie Gołdapianie mierzyli się z Motorem Lubawa. Na bramki w tym spotkaniu musieliśmy czekać aż do 57. minuty. Wtedy to do głosu doszli goście i w odstępie zaledwie 9 minut strzelili dwie bramki.

Romintę było stać tylko na złapanie kontaktu w 77. minucie i tym samym ekipa z Gołdapi przegrała na własnym stadionie z Motorem Lubawa 1-2.

W tabeli Mamry są na 5., Znicz na 6., a Rominta na 10. miejscu.