ks sniardwy orzysz

piłka nożna

Pora na podsumowanie 28. kolejki w rozgrywkach ligi okręgowej grupy warmińsko mazurskiej.

W sobotę (03.06) na własnym obiekcie Śniardwy Orzysz podejmowały wyżej notowaną ekipę Wilczka Wilkowo.

Grad goli, mnóstwo emocji i kawał dobrego meczu. Tak w skrócie można opisać to, co działo się tego dnia w Orzyszu.

Śniardwy po bardzo dobrym spotkaniu ograły Wilczka 6-2 i przerwały złą passę 3 porażek z rzędu.

Tego dnia swoje spotkania rozgrywały także ekipy Mazura Pisz i Rony 03. Obie drużyny plasują się w strefie spadkowej i niestety ten weekend nie był dla nich udany.

Mazur Pisz grał na wyjeździe z ostatnią drużyną w tabeli Żaglem Piecki.

Gospodarze bardzo szybko zdołali wyjść na prowadzenie, ale ekipa z Pisza równie szybko odpowiedziała i zremisował. Przed przerwą Żagiel strzelił na 2-1 i jak się potem okazało było to ostatnie trafienie w tym meczu.

Rona03 natomiast na własnym boisku podejmowała ekipę Czarnych Olecko. W tym spotkaniu padł tylko 1 gol, a jego autorem w 40. minucie był zawodnik Czarnych Piotr Matwiejczyk.

Mazur Pisz i Rona03 aktualnie zajmują 14. i 16. miejsce w tabeli. Są o krok od spadku o szczebel niżej.

Śniardwy są na 10. , a Czarni Olecko na 11. miejscu.