Mazur w kolejnej rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski

mks mazur elk crop

piłka nożna

W sobotnie (29.07) popołudnie piłkarze Mazura Ełk wybrali się do Barcian, by zmierzyć się z ekipą Juranda Barciany. Spotkanie od początku było pod dyktando piłkarzy z Ełku, którzy już w 8. minucie za sprawą trafienia Patryka Gondka wyszli na prowadzenie.

Do przerwy więcej bramek nie padło i obie ekipy do szatni schodziły przy wyniku 0-1.

Druga odsłona to już kompletna dominacja ełczan, którzy zdołali strzelić jeszcze 3 bramki.

Gospodarze strzelili bramkę honorową w 69. minucie, ale ostatecznie musieli uznać wyższość rywali, przegrywając na własnym terenie 1-4.

Był to dobry sprawdzian przed zbliżającym się sezonem w forBET IV lidze. Przypomnijmy, Mazur Ełk swój pierwszy mecz rozegra 5 sierpnia o godzinie 16:00 na stadionie im Stefana Marcinkiewicza w Ełku. Przeciwnikiem ełczan będzie Tęcza Biskupiec.