Suwalczanin na podium Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Strongman

367729953 262352833221787 5825995006345779360 n

Suwałki

Krystian Makowiecki na podium Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Strongman. Suwalczanin zajął pierwsze miejsce.

Zawody odbyły się w niedzielę (13.07) w Podegrodziu. W rywalizacji wzięło udział 7 zawodników z Polski, Czech i Słowacji.

Siłacze zmagali się w sześciu wymagających konkurencjach: ciągnięcie tira, przeciąganie auta w siadzie, uchwyt herkulesa, martwy ciąg na platformie, załadunek ciężarów na schody oraz załadunek kul na podesty.

Suwalczanin ukończył rywalizację zajmując 1 miejsce. Tym samym zdobył tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski Strongman federacji Strongman Team Poland.

To jeszcze nie koniec zmagań siłacza z Suwałk. Krystian Makowiecki zapowiada już kolejne starty. Pierwszy w najbliższą niedzielę (27.08) w Jarocinie gdzie odbędzie się Międzynarodowy Puchar Polski Strongman. Kolejne takie zmagania odbędą się na początku września w Krośnie.