Kolejna porażka ełckiego Mazura

mazur

sport

W niedzielne (03.09) popołudnie piłkarze Mazura Ełk wybrali się do Elbląga na mecz z rezerwami Olimpii Elbląg. Od początku spotkania ełczanie próbowali pokonać defensywę rywali jednak bezskutecznie.

Po dłuższej przerwie do bramki Mazura wrócił Maksymilian Smoliński, który raz po raz ratował swój zespół od utraty gola. W pierwszej części spotkania żadnej z drużyn nie udało się wyjść na prowadzenie i obie ekipy do szatni schodziły przy bezbramkowym remisie.

W drugiej połowie gospodarze bardzo szybko, bo już w 46. minucie spotkania strzelili bramkę na 1-0 i objęli prowadzenie w tym meczu.

W 60. minucie Marcin Denert z Mazura zobaczył czerwony kartonik i ełczanie byli zmuszeni do odrabiania strat w okrojonym składzie.

Pomimo braku jednego zawodnika Mazur próbował doprowadzić do remisu jednak bezskutecznie i ostatecznie przegrali z Olimpią 1-0.

Wygrał lepszy zespół, ale my się nie poddajemy i postaramy się wrócić na zwycięską ścieżkę – mówi Patryk Gondek z Mazura.

Aktualnie Mazur zajmuje 12. miejsce w tabeli forBET IV ligi.