Tylko Rominta punktowała w weekend

378171831 844247217709707 6422109430820512436 n

piłka nożna

Za nami 7. kolejka spotkań w forBET IV lidze. W sobotę (16.09) o 16:00 na stadionie w Gołdapi Rominta podejmowała ekipę Mazura Ełk.

Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie, bo wyszli na prowadzenie już w 16. minucie. Rominta jeszcze przed przerwą zdołała podwyższyć prowadzenie na 2:0 i przy tym wyniku obie drużyny schodziły do szatni.

W drugiej połowie Mazur starał się złapać kontakt i udało się to w 70. minucie. Maciej Kisiel strzelił na 1-2 i dał swojej drużynie nadzieje na chociażby jeden punkt w tym spotkaniu.

Ostatecznie Rominta wygrała 2-1.

W innym pojedynku Znicz Biała Piska na własnym obiekcie podejmował ekipę Granicy Kętrzyn. Znicz w pewnym momencie prowadził już 2-1 jednak ostatecznie musiał uznać wyższość rywali i przegrał ten mecz 2-5. Pierwsza porażka w tym sezonie dla Znicza stała się faktem.

W sobotę grali tez piłkarze Mamr Giżycko. Giżycczanie na własnym terenie podejmowali drużynę Polonii Lidzbark Warmiński.

Nie było to udane spotkanie dla ekipy znad Niegocina, która przegrała z gośćmi z Lidzbarka Warmińskiego aż 1-4.

W tabeli zmiany. Znicz spadł na 3. miejsce, Rominta jest 5, a Mamry plasują się 9. pozycji. Mazur Ełk jest 12.