Kolejne sukcesy zawodników SKB

367976949 751734690110712 8960210245476626760 n

Suwalski Klub Badmintona

Warszawa/Suwałki

Dziewięć medali zdobyli, podczas XX Warszawskiego Otwartego Festiwalu Badmintona, zawodnicy Suwalskiego Klubu Badmintona. Rywalizowali zawodnicy w kategoriach do lat 13, 15, 17 oraz 19.

Jako pierwsi turniej zakończyli młodzicy młodsi, którzy zdobyli dwa brązowe medale. Pierwszy medal zdobyła Róża Szyperek w grze pojedynczej dziewcząt. Następny medal w tej kategorii dorzuciła Róża wraz z Agatą Szeligą w grze podwójnej dziewcząt.

W kategorii U15 Aleksandra Wasilewska odniosła zwycięstwo w grze pojedynczej dziewcząt.

W kategorii do lat 19. w grze pojedynczej kobiet zwyciężyła Hanna Niczyporuk, a brązowy medal dorzuciła Viktoriya Pletsiukhova.

Srebrny medal w grze podwójnej juniorów zdobył Jan Szeszko grający w parze z Igorem Skolimowskim.

Następne medale dorzuciły juniorki SKB w grze podwójnej.

Viktoriya Pletsiukhova grając w parze z Antoniną Cybulką zdobyły złoty medal, a na najniższym stopniu podium uplasowały się Hanna Niczyporuk grająca w parze z Aleksandrą Wilczewską.

W kategorii Elity, zawodnik SKB – Adam Szolc zdobył złoty medal w grze podwójnej mężczyzn, grając w parze z Tymoteuszem Malikiem.