mazur elk crop

Zdjęcie ilustracyjne, Fot. Piotr Stankiewicz/ Mazur Ełk

piłka nożna

W minioną sobotę (28.10) Mazur Ełk wybrał się do Olsztynka na pojedynek z Olimpią. Po obfitych opadach deszczu piłkarzom przyszło mierzyć się z bardzo trudnym i grząskim terenem.

Od początku spotkania obie drużyny grały bardzo zachowawczo i po spokojnych 45 minutach schodziły do szatni przy bezbramkowym remisie.

W drugiej odsłonie meczu, zaledwie kilkadziesiąt sekund po gwizdku, na prowadzenie wyszli gospodarze. Długo się jednak się nie nacieszyli, bo Mazur błyskawicznie odpowiedział za sprawą trafienia Bartosza Pieńczykowskiego.

Remis utrzymywał się aż do 84. minuty meczu. Wtedy to gospodarze wyszli po raz kolejny na prowadzenie i nie pozwoli sobie wyrwać zwycięstwa.

Ostatecznie Olimpia wygrała 2-1, a Mazur kolejny raz w tym sezonie przegrał minimalnie jedną bramką.