Mazur zatrzymał Polonię

mazur

zdj. Piotr Stankiewicz (Mazur Ełk)

Ełk

Mazur zatrzymał Polonię. W sobotnie (21.10) popołudnie Mazur Ełk mierzył się na własnym stadionie z Polonią Lidzbark Warmiński. Mazur w tym sezonie forBET IV ligi nie spisuje się zbyt dobrze a na ich drodze stanęła rozpędzona ekipa Polonii, która wygrała 7 ostatnich spotkań z rzędu. Podopieczni Marcina Samborskiego od pierwszej minuty spotkania wzorowo realizowali założenia taktyczne trenera i Polonia przez bardzo długi czas nie potrafiła znaleźć drogi do bramki gospodarzy. Udało się dopiero w 72. minucie spotkania kiedy to obrona Mazura się pogubiła, a to wykorzystali goście. Polonia nie cieszyła się z prowadzenia zbyt długo. W 83. minucie meczu do remisu doprowadza Patryk Gondek. Mazur próbował jeszcze w końcówce przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść jednak bezskutecznie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1 i obie drużyny dopisują do swojego dorobku po 1 punkcie. W tabeli forBET IV ligi Mazur zajmuje 13 miejsce.